OtelimizAkdeniz ‘in doğal güzellikleri  ve tarihi değerleri ile iç içe mavi ile yeşilin birleştiği  yerde kurulu tesisimizde  geçireceğiniz tatil çok farklı, heyecanlı , eğlenceli  ve unutulmaz  olacak….

Nilbahir Otel, Akdeniz ‘in masmavi sularına bakan odaları ,havuz ve restaurant terası, sakin ortamı ve doğal güzellikleri ile misafirlerine evinizdeki  konfor ve rahatlığı sunan ultra her şey dahil konsepti, hijyenik mutfağı, zengin büfesi, tertemiz odaları ve  güler yüzlü personeli ile unutamayacağınız seçkin bir tatil  hizmeti  sunacaktır.

NİLBAHİR OTEL,e ait özel plajı mevcuttur, plaj geniş alanı, ince  doğal kum ile bezenmiş kumsalı , zengin , bol çeşitli snack bar hizmeti  ile hayalinizdeki tatili  sunacaktır.

Modern mimari tarzı ile tek bina olarak inşa edilen otelimiz 2014 yılında sizlere hizmet vermeye başlayarak  “ Merhaba “ diyecek.
Tüm yaş ve uluslara hitap eden otelimizde çok yönlü bir konsept, sizleri eğlencenin içine çekmek için sabırsızlanan bir Animasyon ekibi ve sağlık, güzellik terapileri  gibi farklı taleplere cevap verebilecek  tam donanımlı Spa merkezimiz  fiziksel ve zihinsel rahatlamanız için hizmetinizdedir.

Toplam 33.000 m² alana kurulu tesisimiz, Kızılağaç ve Okurcalar turizm merkezlerinin ortasında çenger turizm bölgesindedir. Manavgat ‘a  15 km, Alanya’ya 30 km, Side ‘ye 20 km ve Antalya havaalanına 80 km uzaklıktadır.
© 2014 NİLBAHİR RESORT HOTEL & SPA. ALL RIGHTS RESERVED
Örenşehir Köyü Manavgat / ANTALYA Tel : +90 242 777 02 77 Fax : +90 242 777 02 70 info@hotelnilbahir.com
Designed by Mescomedia